Digital

Digital

Projektujemy obecność marki w sieci. Pojawiamy się z produktem w miejscu i czasie najbardziej odpowiednim dla konsumenta pod kątem realizacji celów biznesowych. Podejmujemy decyzje i ewaluujemy je w czasie na podstawie twardych danych i zachowań internautów.
Nadzorujemy procesy pracy, na każdym ich etapie.

agencja strategiczno contentowa, social media, strategia social media

Social media

Wiemy, jak ważne jest prowadzenie odpowiedzialnego dialogu z konsumentami w mediach społecznościowych. Projektując komunikację wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, tworzymy innowacyjne schematy, poznajemy język i styl komunikacji budując pożądany wizerunek marki w social mediach.

Digital media

Zagłębiamy się w insighty, badania i raporty, aby dostarczać naszym klientom precyzyjnie zaplanowane i zakupione media internetowe. Projektujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania dostosowując komunikat do odpowiedniego umiejscowienia konsumenta w jego podróży z produktem. Filtrujemy nadmiar informacji , precyzyjnie dobierając touchpointy, wykorzystując wszechobecny multiscreening i ewaluując wyniki za pomocą najnowszych modeli atrybucji.
Polegamy na danych, rozwijamy systemy automatyzujące oraz BI.

agencja reklamowa, ux, ui, projektowanie stron, content design, web design

E-commerce

Projektujemy ścieżki zakupowe oraz kampanie performance wspierające zakupy w sieci. Kreujemy doświadczenia w przestrzeni sklepów internetowych, dbamy o jakościowy ruch, audytujemy działania i optymalizujemy lejki konwersji.
Prowadzimy badania oraz wierzymy, że obserwując i poznając zachowania konsumentów, możemy w szybkim czasie wpłynąć na efekty biznesowe klientów.

e-commerce, lejki sprzedażowe, cx, sprzedaż, reklamy, reklamy online, facebook ads, google ads, programatik, RTB

Chatboty

Internet to szybkość, której wymagamy także w procesie obsługi klienta. Projektujemy chatboty oparte o interfejsy konwersacyjne spełniające zarówno zadania edukacyjne, angażujące, jak i automatyzujące wewnętrzne procesy korporacyjne.